+38(095) 51 67 991  +38(098) 208 39 04
+38(050) 900 65 49  +38(097) 640 08 03

АВІАХІМІЧНІ РОБОТИ

2
З року в рік питання захисту рослин від хвороб і шкідників залишаються актуальними. Безупинно змінює свої властивості клімат зумовлює підвищення активності як бур'янистих рослин, так і шкідливих для сільського господарства комах.

З цієї причини хімобробка полів авіацією в сучасному землеробстві має особливу значущість у справі збереження майбутнього врожаю і в якісному, і в кількісному розумінні.

Авіахімобробка полів ефективно вирішує основні завдання сільського господарства: посів, захист, підгодівлю і стимуляцію росту рослин, виконання дефолиации та десикації.

Для обробки використовуються літаки Ан-2 («кукурузники») і вертольоти, які навіть з появою нової наземної техніки не втрачають своїх безсумнівних переваг.

 

Переваги використання авіації в сільському господарстві:

  • Працюючи над полем, літак не ущільнює грунт, не порушує режим просування кисню і води, залишає рослини недоторканими.
  • При розпиленні хімічних речовин з літака, людина уникає прямого контакту з небезпечними продуктами хімічної промисловості.
  • Авіахімобробка забезпечує рівномірність розподілу фунгіцидів та інсектицидів по оброблюваній майданчику.
  • Авіахімобробка - це можливість точно дотримати всі фази обробки рослин, посіви яких займають велику територію: з одного літака можна обробити до 1000 га посівних площ за один день, з вертольота - до 700 га в день.
  • Головне достоїнство сільськогосподарської авіації - економія фінансів, що Ви самі зможете переконатися з розрахунків, наведених в нашому прайс-листі. Відзначимо, що ціни можуть змінюватися в деякому діапазоні. На це впливають, зокрема, і видалення оброблюваного поля від посадкового майданчика, і норми внесення конкретного хімікату на гектар оброблюваної площі. Окремо розраховуються та сплачуються витрати на пально-мастильні матеріали: бензин АІ-95 і авіаційне масло МС-20.